eğlencennetine HoşqeLdinizz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eğlencennetine HoşqeLdinizz..

hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevgi nickleri

3 posters
YazarMesaj
sLn..

sLn..

Rep gücü : 12
Rep puanı : 6

sevgi nickleri Empty
MesajKonu: sevgi nickleri   sevgi nickleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 3:16 pm

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!
*Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

*Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

*Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

*Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba)

Very Happy LATİF SEN BİLİYOSUN DİYE EKLEMELER YAPTIM Very Happy

*ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

**Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere
Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense..
*Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa,
Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,
Biri için dünyalar kadar önemlisin.
*Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,
Gözlerimi açtığımda görmek isterim...
*Sevdiğinin gözyaşları sahile vurduğu zaman ,
Sahilin atacağı imza SENİ SEVİYORUM olacak bitanem..
*Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,
Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!
*Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken,
Bir sönük yıldıza benzerdi güneş yanımda sen varken.
*Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman
*ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR

Gözleri kanlı çekmiş esrarı,yürüyor sokakta bir delikanlı,bakışları mahsun ama belalı,hayata küsmüş ama dostlarına sevdalı,bir insan görürsen beni hatırla

Bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında,beni arasan ya ordayım yada tam karşısında !!

Ben silah şarjöründe taşınan kurşun gibi,aynı bedene sıkılan iki soğuk mermi gibi sevdim seni sevdim !!

Dinle !! Sosyete Kızı Dinle !! Sanmaki Serseri Ağlamaz !! Serseri Bir Ağlarsa Kimseler Susturamaz !!

En son sLn.. tarafından C.tesi Ocak 17, 2009 7:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
werewolf_heart

werewolf_heart

Rep gücü : 13
Rep puanı : 1

sevgi nickleri Empty
MesajKonu: Geri: sevgi nickleri   sevgi nickleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 6:50 pm

güzelmiş ama hepsini biliyorum.
werewolf_heart

werewolf_heart

sevgi nickleri Empty
MesajKonu: Geri: sevgi nickleri   sevgi nickleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 7:28 pm

oldu şimdi bn bunları bilmiom.güzelmiş Like a Star @ heaven
sLn..

sLn..

Rep gücü : 12
Rep puanı : 6

sevgi nickleri Empty
MesajKonu: sevgi nickleri   sevgi nickleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 7:30 pm

sağol
werewolf_heart

werewolf_heart

sevgi nickleri Empty
MesajKonu: Geri: sevgi nickleri   sevgi nickleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 7:31 pm

bişi değil.
wampire heart
Admin
wampire heart

Rep gücü : 4
Rep puanı : 4

sevgi nickleri Empty
MesajKonu: Geri: sevgi nickleri   sevgi nickleri Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 11:13 pm

hemen hemen her gün bu nicklere baktığım için artık şaşırtmıyorlar ama yinede saol Very Happy
werewolf_heart

werewolf_heart

sevgi nickleri Empty
MesajKonu: Geri: sevgi nickleri   sevgi nickleri Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 10:09 pm

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D

sevgi nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgi nickleri
» Komik msn nickleri
» Taraftar nickleri {fb}